Porównujemy 3 samochody jednym przebiegiem silnika aplikacji. Najniższy pięcioletni koszt posiadania ma Nissan Leaf 40 kWh, rocznik 2022 (rynek używany): 68 706 zł. Różnica do najdroższego wariantu, VW ID.3 Pro 2022, wynosi 21 252 zł.
Nowe auto, zakup za gotówkę, Polska, 15 000 km rocznie, pięć lat i 75 000 km łącznie. Profil dróg: 40% miasto, 35% drogi lokalne i 25% autostrada. Właściciel ma garaż, domowy punkt ładowania i taryfę dynamiczną. Obliczenie nie zawiera dopłaty ani kosztu finansowania. Ceny paliw przyjęte przez silnik: benzyna 6,50 zł/l, diesel 6,80 zł/l, LPG 3,20 zł/l. Data obliczenia: 22 lipca 2026 r.
Wyniki RealTCO v5.0
| Pozycja | Nissan Leaf 40 kWh, rocznik 2022 (rynek używany) | Tesla Model 3 LR AWD 2022 | VW ID.3 Pro 2022 |
|---|---|---|---|
| Cena zakupu | 60 100 zł | 84 500 zł | 98 000 zł |
| Amortyzacja | 32 844 zł | 37 649 zł | 49 691 zł |
| Energia lub paliwo | 4 257 zł | 4 348 zł | 5 060 zł |
| Ubezpieczenie | 8 229 zł | 14 756 zł | 11 830 zł |
| Serwis i ryzyko napraw | 7 226 zł | 7 632 zł | 7 226 zł |
| Opony | 9 300 zł | 11 700 zł | 9 300 zł |
| Pozostałe koszty ujęte w silniku | 6 850 zł | 6 849 zł | 6 851 zł |
| TCO netto przez pięć lat | 68 706 zł | 82 934 zł | 89 958 zł |
| Średni miesięczny koszt posiadania | 1 145 zł/mies. | 1 382 zł/mies. | 1 499 zł/mies. |
| Koszt 1 km | 0,92 zł/km | 1,11 zł/km | 1,20 zł/km |
| Prognozowana wartość po pięciu latach | 27 256 zł | 46 851 zł | 48 309 zł |
Ranking dotyczy kosztu posiadania, nie ceny katalogowej ani sumy przelewów przed późniejszą sprzedażą auta. Każda kolumna powstała w tym samym wywołaniu scenariusza RealTCO v5.0. Dzięki temu koszt miesięczny jest zawsze równy TCO podzielonemu przez 60, a koszt kilometra temu samemu TCO podzielonemu przez 75 000 km.
Wynik każdego modelu
Nissan Leaf 40 kWh, rocznik 2022 (rynek używany)
RealTCO v5.0 wylicza dla tego wariantu 68 706 zł kosztu posiadania przez pięć lat, czyli średnio 1 145 zł miesięcznie i 0,92 zł/km. Łączne wydatki przed sprzedażą to 95 963 zł, a prognozowana wartość końcowa wynosi 27 256 zł. To dwa różne pojęcia: dopiero ich różnica jest TCO.
Tesla Model 3 LR AWD 2022
RealTCO v5.0 wylicza dla tego wariantu 82 934 zł kosztu posiadania przez pięć lat, czyli średnio 1 382 zł miesięcznie i 1,11 zł/km. Łączne wydatki przed sprzedażą to 129 785 zł, a prognozowana wartość końcowa wynosi 46 851 zł. To dwa różne pojęcia: dopiero ich różnica jest TCO.
VW ID.3 Pro 2022
RealTCO v5.0 wylicza dla tego wariantu 89 958 zł kosztu posiadania przez pięć lat, czyli średnio 1 499 zł miesięcznie i 1,20 zł/km. Łączne wydatki przed sprzedażą to 138 267 zł, a prognozowana wartość końcowa wynosi 48 309 zł. To dwa różne pojęcia: dopiero ich różnica jest TCO.
Źródła danych wejściowych
Cena, wariant napędu i pojemność akumulatora zostały sprawdzone w materiałach producenta lub, dla auta używanego, w bieżącym przekroju ofert. TCO nie pochodzi ze źródeł zewnętrznych: jest wynikiem RealTCO v5.0 uruchomionego po aktualizacji tych wejść. Ceny promocyjne i dane z rynku używanego są oznaczone w nazwie wariantu.
Jak czytać TCO
TCO netto opisuje koszt posiadania, a nie przepływ gotówki przed sprzedażą samochodu. Silnik sumuje cenę zakupu i koszty użytkowania, a następnie odejmuje prognozowaną wartość auta na końcu okresu. Dlatego łączne wydatki gotówkowe są wyższe od TCO. Miesięczny koszt w tabeli jest dokładnie równy TCO netto podzielonemu przez 60 miesięcy. Koszt kilometra dzieli ten sam wynik przez 75 000 km.
Wartość rezydualna jest prognozą modelu amortyzacji RealTCO v5.0, a nie gwarancją odkupu. To zwykle najważniejsza i najbardziej niepewna pozycja. Rzeczywista cena sprzedaży będzie zależała od stanu auta, przebiegu, historii szkód, sytuacji rynkowej i zmian cen nowych samochodów. Z tego powodu różnic mniejszych od kilku procent nie należy traktować jako pewnego wyniku przyszłej transakcji.
Co może zmienić wynik
Wyższy przebieg zwiększa znaczenie paliwa lub energii, opon i serwisu, a zmniejsza udział stałej utraty wartości w koszcie jednego kilometra. Kredyt, leasing albo wynajem wprowadza koszt kapitału i opłaty, których nie ma w scenariuszu gotówkowym. W elektryku duże znaczenie ma udział ładowania domowego i publicznego. W hybrydzie plug-in wynik zależy także od tego, czy kierowca regularnie ładuje baterię.
Tabela jest więc punktem odniesienia dla jednego, jawnego profilu. Nie należy przenosić jej wyniku na firmę, auto używane albo kierowcę pokonującego dwukrotnie większy przebieg. W takim przypadku trzeba ponownie uruchomić silnik z właściwą ceną, finansowaniem, przebiegiem i sposobem użytkowania.
Silnik nie zakłada, że koszt każdego roku będzie identyczny. Utrata wartości jest zwykle największa na początku, natomiast ryzyko części napraw rośnie wraz z wiekiem i przebiegiem. Opony są liczone według dystansu i segmentu auta. Ubezpieczenie uwzględnia zmieniającą się wartość pojazdu. Dzięki temu wynik nie jest prostym przemnożeniem jednego miesiąca przez 60, lecz sumą osobno modelowanych kategorii. Dopiero gotowy pięcioletni TCO dzielimy przez 60, aby pokazać wygodny średni budżet miesięczny.
Co sprawdzić przed zakupem
- Aktualną ofertę i wyposażenie konkretnego egzemplarza, nie tylko cenę katalogową.
- Indywidualną składkę OC i AC, bo profil kierowcy może zmienić wynik o tysiące złotych.
- Koszt finansowania oraz warunki wcześniejszego zakończenia umowy.
- Dostęp do serwisu, warunki gwarancji i ceny opon dla wybranego rozmiaru felg.
- Realistyczny termin sprzedaży i spodziewany przebieg końcowy.
Wniosek
W zadanym profilu wygrywa Nissan Leaf 40 kWh, rocznik 2022 (rynek używany), ale nie jest to uniwersalna odpowiedź dla każdego kierowcy. Przy innym przebiegu, sposobie ładowania, okresie posiadania lub finansowaniu kolejność może się zmienić. Własne założenia należy policzyć w kalkulatorze CzymPojadę.pl, używając dokładnego wariantu auta.
Liczby w artykule pochodzą z silnika TCO v5.0 opartego na danych TÜV/ADAC/URE, weryfikowanego na 412 testach i 644 modelach pojazdów. Masz uwagi merytoryczne?Napisz: kontakt@czympojade.pl