Hyundai Ioniq 5 i Kia EV6 współdzielą platformę E-GMP i baterię 77,4 kWh. Kupujesz praktycznie te same podzespoły w innym nadwoziu. Ale TCO to nie tylko technika - różni je ubezpieczenie, serwis, amortyzacja i cena wyjściowa. Sprawdzamy, który wygrywa po 5 latach.
Co mają wspólnego, a co je różni
| Cecha | Hyundai Ioniq 5 AWD | Kia EV6 AWD |
|---|---|---|
| Platforma | E-GMP (wspolna) | E-GMP (wspolna) |
| Bateria netto | 77,4 kWh | 77,4 kWh |
| Moc (kW) | 225 kW / 305 KM | 239 kW / 325 KM |
| Zasieg WLTP | 481 km | 506 km |
| Zuzycie WLTP | 18,1 kWh/100km | 17,4 kWh/100km |
| Ladowanie DC max | 220 kW | 239 kW |
| Cena (PLN brutto) | 224 900 | 219 900 |
| V2L (rozladowanie) | TAK (3,6 kW) | TAK (3,6 kW) |
TCO 5 lat - kto tańszy?
Breakdown - gdzie każde auto wygrywa i przegrywa
| Składnik | Ioniq 5 | EV6 | Kto wygrywa |
|---|---|---|---|
| Amortyzacja/mies | 2 085 zł | 2 039 zł | EV6 (-46 zł) |
| Energia (G12 + pub)/mies | 258 zł | 249 zł | EV6 (-9 zł) |
| Serwis i opony/mies | 255 zł | 255 zł | remis |
| Ubezpieczenie OC+AC/mies | 544 zł | 533 zł | EV6 (-11 zł) |
| Podatki i oplaty/mies | 112 zł | 112 zł | - |
| SUMA/mies | 3 254 zł | 3 188 zł | EV6 (-66 zł) |
Kiedy Ioniq 5 ma sens mimo wyższego TCO?
Ioniq 5 wygrywa komfortem wnętrza - wnętrze lounge z płaską podłogą i przesuwaną konsolą środkową daje wyjątkową przestrzeń, szczególnie dla pasażerów z tyłu. Przednia bagażnica (frunk) 57 l to atut na krótkich wyjazdach. Do tego zawieszenie z tylną osią skrętną poprawia zwrotność w mieście.
V2H (Vehicle-to-Home): Ioniq 5 z wallboxem V2H (np. Hyundai Home Energy Management) może zasilać dom energią z baterii w godzinach szczytu cenowego (taryfa G12 wieczorna). Przy 5 cyklach/tygodniu i różnicy cen 0,40 zł/kWh (taryfa nocna 0,80 vs dzienna 1,20) oszczędności mogą sięgać 120 zł/mies - co niweluje różnicę TCO z EV6.
Kiedy EV6 to lepszy wybór?
EV6 jest wyraźnie sportowszy w charakterze - niższy środek ciężkości, ostrzejsze ustawienia zawieszenia, szybsze ładowanie DC (239 kW vs 220 kW - 10-80% w 18 vs 20 min). To ważne przy długich trasach, gdzie kilka minut przy ładowarce ma znaczenie.
EV6 GT-Line i GT mają tryb sportowy, sportowe siedzenia i bardziej dynamiczne prowadzenie. Jeśli kupujesz elektryka jako odpowiednik BMW serii 3 a nie minivana - EV6 to właściwy wybór. Plus: niższe TCO o 66 zł/mies przez cały okres posiadania.
Porównanie na leasingu operacyjnym (firma)
Na leasingu operacyjnym na 48 miesięcy (30% wpłata własna, wykup 1%) różnice się spłaszczają. Ioniq 5: rata ok. 2 890 zł/mies netto + prąd 258 zł = 3 148 zł. EV6: rata ok. 2 820 zł/mies netto + prąd 249 zł = 3 069 zł. Różnica spada do ok. 79 zł/mies - przy firmowym VAT-ie dodatkowe 7% po stronie rozliczenia (jeśli auto 100% firmowe - brak limitu KUP do 225k wartości).
Kia EV6 wygrywa TCO o 66 zł/mies (3 960 zł przez 5 lat) przy ładowaniu domowym z wallboxem G12. Przewaga wynika z niższej ceny zakupu (o 5 000 zł) i nieco lepszej efektywności energetycznej (17,4 vs 18,1 kWh/100km). Hyundai Ioniq 5 ma argumenty po stronie przestrzeni, V2H i unikalnego designu wnętrza. Jeśli TCO to jedyne kryterium - EV6. Jeśli liczy się komfort pasażerów z tyłu i V2H potential - Ioniq 5. W obu przypadkach to jedne z najlepiej wycenionych elektryków premium na polskim rynku w 2026 roku. Dane: silnik RealTCO v4.0 kalkulatora CzymPojade.
FAQ
Kia EV6 jest tańsza w zakupie (219 900 zł vs 224 900 zł) i tańsza w 5-letnim TCO o ok. 3 960 zł (66 zł/mies). Główna oszczędność: niższa amortyzacja (-46 zł/mies) i nieco niższe ubezpieczenie (-11 zł/mies) oraz niższe koszty energii (-9 zł/mies). Dane z silnika RealTCO v4.0 kalkulatora CzymPojade (G12 wallbox, gotówka, 15 000 km/rok).
Kia EV6 obsługuje ładowanie DC do 239 kW (10-80% w ok. 18 min), Ioniq 5 do 220 kW (10-80% w ok. 20 min). Na trasach z DC ładowarkami EV6 jest szybszy o kilka minut. Ładowanie AC 11 kW jest identyczne w obu.
Tak - obydwa mają pakiet 77,4 kWh netto na platformie E-GMP Hyundai-Kia Group. Identyczna gwarancja baterii: 8 lat / 160 000 km (min. 70% SOH). Różnią się ustawieniami oprogramowania BMS i mocą silników.
Liczby w artykule pochodzą z silnika TCO v4.0 opartego na danych TÜV/ADAC/URE, weryfikowanego na 412 testach i 644 modelach pojazdów. Masz uwagi merytoryczne?Napisz: kontakt@czympojade.pl