Hyundai Ioniq 5 LR AWD osiaga 233 kW i trzyma te moc od 5% do 60% SoC - to najlepsza krzywa ladowania w tym zestawieniu. Tesla Model Y SR ze Superchargerem 250 kW jest szybsza tylko na samym poczatku, po czym szybko traci. VW ID.4 Pro (135 kW) i MG4 (144 kW) to solidne rodzinne auta, ktore na ladowaniu do szybkich rywali nie dotrzymuja kroku.
Dane z testow: ADAC Ladesaeulentest 2025, Fastned charging test 2025, Bjorn Nyland 2025, ev-database.org. RealTCO v4.0 dla kosztow TCO.
Tabela porownawcza - popularne rodzinne EV 2025
| Model | Bateria | DC max | 10-80% | AC max | Zasieg WLTP | Cena od (DE / PL) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tesla Model Y SR 2025 | ~60 kWh | 250 kW | ~25 min | 11 kW | 430 km | 44 990 EUR / 166 240 zl |
| Hyundai Ioniq 5 LR AWD 2025 | 84 kWh | 233 kW | ~18 min | 11 kW | 507 km | ~52 000 EUR / ~220 000 zl |
| VW ID.4 Pro 2025 | 77 kWh | 135 kW | ~35 min | 11 kW | 523 km | ~42 000 EUR |
| MG MG4 64 kWh 2025 | 64 kWh | 144 kW | ~28 min | 11 kW | 450 km | ~25 900 EUR |
Krzywa ladowania - wykres (DC, 0-100% SoC)
Analiza krzywej dla kazdego auta
Tesla Model Y SR - szybki start, szybki spadek
Model Y SR zaczyna ladowanie od 210 kW i szybko schodzi - przy 30% SoC juz tylko 170 kW, przy 50% ok. 130 kW. Siec Superchargerow V3 (250 kW) jest kluczowym atutem: to jedyne auto w zestawieniu, gdzie infrastruktura ladowania jest wbudowana w produkt. Wynik 25 min na 10-80% jest dobry, ale Ioniq 5 LR z podobna moca wyjsciowa utrzymuje ja dluzej.
Hyundai Ioniq 5 LR AWD - mistrzowskie plateau
Ioniq 5 LR AWD to lider tego zestawienia. Krzywa jest wybitna: 220-225 kW trzymane od 10% do 40% SoC, po czym lagodny spadek. Dopiero po 60% moc wyraznie spada - do 120 kW przy 80% i 35 kW przy 100%. Architektura 800V na platformie E-GMP oznacza, ze IONIQ 5 nie przegrzewa sie podczas szybkiego ladowania tak latwo jak auta na 400V. Wynik 18 minut na 10-80% to najlepszy czas w tym przegladzje.
VW ID.4 Pro - solidny, ale bez wyroznienia
ID.4 Pro ma najnizsze DC max (135 kW) w tym zestawieniu i wyraznie plasza krzywe w gornej czesci - 130 kW przy 10% SoC, stopniowy spadek do 45 kW przy 80%. Platforma MEB Volkswagena (400V) ogranicza szybkosc ladowania, ale spelnia wymagania wiekszosci uzytkownikow. ID.4 ma za to wybitny zasieg WLTP (523 km) - swietne auto jesli rzadko jezdzi sie na autostrade.
MG MG4 64 kWh - najlepsza cena za ladowanie
MG4 z 64 kWh baterią osiaga 144 kW i utrzymuje dobre ladowanie do ok. 50% SoC (110 kW). Krzywa jest podobna do ID.4 Pro, ale z lepszymi wynikami w gornej czesci - dzieki mniejszej baterii chlodzenie jest latwiejsze. W cenie okolo 25 900 EUR to auto o stosunku ceny ladowania do mozliwosci trudnym do pobicia w tym segmencie.
Co to oznacza w praktyce? Trasa Warszawa - Krakow - Wroclaw (600 km)
Trasa A1/A4/A8, temperatura 15 st. C, tryb normalny, zuzycie +15% vs WLTP. Sprawdzamy ile czasu tracisz na ladowanie na pelnej trasie 600 km.
| Model | Realny zasieg (A4) | Przystanki | Czas ladowania/szt. | Suma przerw |
|---|---|---|---|---|
| Tesla Model Y SR | ~360 km | 2 przystanki | ~22 min | ~44 min |
| Ioniq 5 LR AWD | ~430 km | 1 przystanek | ~18 min | ~18 min |
| VW ID.4 Pro | ~445 km | 1 przystanek | ~32 min | ~32 min |
| MG MG4 64 kWh | ~380 km | 2 przystanki | ~25 min | ~50 min |
Ioniq 5 LR AWD wygrywa ten test trasowy: jeden przystanek 18-minutowy wystarczy na cale 600 km. ID.4 Pro ma duzy zasieg (445 km realnie), wiec tez jeden przystanek, ale 32 min. Model Y SR musi ladowac dwa razy, ale po 22 min - suma to 44 min, wciaz akceptowalne. MG4 (mniejsza bateria) ma dwa przystanki: lacznie 50 min, ale przy cenie auta to ok.
TCO 5 lat - co naprawde kosztuje posiadanie?
Przy 15 000 km/rok, garaz + wallbox G12, zakup gotowka, Warszawa:
| Model | Cena PL | TCO/mies | TCO 5 lat |
|---|---|---|---|
| Tesla Model Y SR | 166 240 zl | ~2 780 zl | ~166 800 zl |
| Ioniq 5 LR AWD | ~220 000 zl | ~3 490 zl | ~209 400 zl |
| VW ID.4 Pro | ~185 000 zl | ~3 060 zl | ~183 600 zl |
| MG MG4 64 kWh | ~115 000 zl | ~2 010 zl | ~120 600 zl |
Szacunki TCO na podstawie silnika RealTCO v4.0. Wpisz swoje dane w kalkulatorze dla dokladnych wynikow.
Ioniq 5 LR AWD ma najlepsza krzywe ladowania w zestawieniu - platforma 800V i 233 kW DC to przewaga trudna do pobicia. Dla rodzin duzo jezdzacych na trasie to priorytet. Kosztuje jednak 220 000 zl. MG MG4 64 kWh jest zdumiewajaco tani (~115 000 zl) i laduje w 28 min - doskonale TCO dla osob z garazem. Tesla Model Y SR ma ekosystem Superchargerow, ktory w Polsce i Europie bije konkurencje gestoscia sieci. VW ID.4 Pro to kompromis: duzy zasieg, znana marka, ale najwolniejsze ladowanie DC (35 min). Sprawdz swoje TCO wpisujac km/rok i region w kalkulatorze CzymPojade.
FAQ
Na papierze - tak, w zadanym przedziale (10-80%): Ioniq 5 LR robi to w 18 min vs Tesla Model Y SR w 25 min. Ale Tesla ma Supercharger V3 jako siec wlasna z gwarantowana moca. Ioniq 5 potrzebuje stacji 800V (Ionity 350 kW, Gridserve, niektore Circle K) do pelnego wykorzystania 233 kW - na stacjach 50 kW laduje jak inne auta.
ID.4 Pro jest na platformie MEB (400V), ktora ogranicza DC max do 135 kW. Volkswagen uaktualniowal MEB do 185 kW w nowszych modelach (ID.7 Pro S), ale ID.4 Pro 2025 nadal jest na 135 kW. To wybor projektowy - inzynierowie skupili sie na zasiegU (523 km WLTP) zamiast na szybkosci ladowania.
MG4 64 kWh w Polsce kosztuje ok. 115 000-120 000 zl (cena 2025). Serwis przez siec MG Motor Polska (kilkadziesiat punktow). Gwarancja 7 lat / 150 000 km na samochod, bateria 8 lat / 160 000 km. Glowna obawa: wartkosc rezydualna za 3-5 lat jest niepewna (mloda marka na PL). Dobra opcja dla osob planujacych wykup po 3 latach.
Liczby w artykule pochodzą z silnika TCO v4.0 opartego na danych TÜV/ADAC/URE, weryfikowanego na 412 testach i 644 modelach pojazdów. Masz uwagi merytoryczne?Napisz: kontakt@czympojade.pl