Xpeng weszlo oficjalnie do Polski w 2025 roku i juz ma dwa flagowe modele: G6 (kompaktowy SUV) i G9 (duzy SUV klasy premium). Obydwa z ladowaniem 800V, XNGP autonomia i baterią CATL. Ale ktory faktycznie wygrywa w polskich realiach? Sprawdzamy TCO dla 15 000 km/rok.
Xpeng w Polsce - kto to jest?
Xpeng (XPEV) to chinskich producent EV notowany na NYSE, zalozony w 2014 roku. W Niemczech zarejestrowal 595 aut w samym kwietniu 2026 (+190% r/r). W Polsce oficjalny importer to Xpeng Europe - auta sprzedawane przez autoryzowanych dealerow z gwarancja i serwisem ASO. To nie jest szara strefa importu.
Kluczowe technologie Xpeng: platforma SEPA2 (800V), ładowanie DC do 300 kW (G9) lub 270 kW (G6), XNGP (system jazdy autonomicznej Level 2+) z kamerami i LiDARem. Unikalnosc: Xpeng jako jedyny chiński producent ma własny system AI Assistant oparty na modelu językowym (chiński odpowiednik ChatGPT w samochodzie).
Parametry techniczne G6 vs G9
| Parametr | Xpeng G6 RWD LR | Xpeng G9 AWD |
|---|---|---|
| Cena od (PLN) | 164 900 | 224 900 |
| Bateria netto | 87,5 kWh | 98 kWh |
| Moc (kW/KM) | 218 kW / 296 KM | 405 kW / 551 KM |
| Zasięg WLTP | 570 km | 520 km |
| Zużycie WLTP | 16,7 kWh/100km | 21,0 kWh/100km |
| Ładowanie DC max | 270 kW (800V) | 300 kW (800V) |
| 10-80% DC (min) | ok. 21 min | ok. 20 min |
| Segment | kompaktowy SUV (D) | duzy SUV 7-osobowy (E) |
| Bagażnik | 571 l | 660 l + 3. rząd |
| XNGP (LiDAR) | TAK (kamery) | TAK (LiDAR + kamery) |
TCO 5 lat - wynik kalkulatora
Breakdown kosztów - G6 vs G9
| Składnik | G6 RWD LR | G9 AWD | Różnica |
|---|---|---|---|
| Amortyzacja/mies | 1 529 zł | 2 085 zł | +556 zł (G6) |
| Energia (G12 + pub)/mies | 242 zł | 304 zł | +62 zł (G6) |
| Serwis i opony/mies | 255 zł | 255 zł | remis |
| Ubezpieczenie OC+AC/mies | 408 zł | 544 zł | +136 zł (G6) |
| Podatki i oplaty/mies | 112 zł | 112 zł | - |
| Razem/mies | 2 547 zł | 3 301 zł | 754 zł (G6) |
G6 vs europejska konkurencja - jak wypada?
Xpeng G6 kosztuje 164 900 zł i ma TCO 2 547 zł/mies. Dla porównania - Skoda Enyaq 85x (199 900 zł) ma TCO ok. 2 940 zł/mies, a Tesla Model 3 LR (209 900 zł) ok. 3 035 zł/mies. G6 jest najtańszy w TCO z tej trójki - o 393 zł/mies mniej niż Enyaq i o 488 zł/mies mniej niż Model 3. Przy 5 latach to 23 580-29 280 zł różnicy.
Xpeng G6 bije europejską konkurencję wyposażeniem - kamera 360, podgrzewane fotele, system XNGP (Level 2+), AR head-up display i 15,6-calowy ekran to standard już w bazowej wersji. W Enyaqu i Model 3 wiele z tych opcji to kosztowne pakiety.
Kiedy wybrać G9 zamiast G6?
G9 to auto dla konkretnej grupy kupujących: 7-osobowa rodzina potrzebująca dużego SUV, lub firma kupująca auto dla zarządu gdzie prestiż ma znaczenie. G9 rywalizuje z Audi Q8 e-tron (350 000+ zł), BMW iX xDrive40 (340 000+ zł) i Mercedes EQE SUV (320 000+ zł). W tej klasie G9 za 224 900 zł jest zdumiewająco konkurencyjny.
LiDAR w G9 to realna przewaga nad G6 przy systemie XNGP - bardziej precyzyjne wykrywanie przeszkód i lepsza jazda autonomiczna na autostradzie. W Polsce system XNGP działa w trybie kamer (mapowanie europejskich dróg jest w toku).
Ryzyko zakupu chińskiego EV - co warto wiedzieć
Xpeng to oficjalny importer z ASO w Polsce - to zmniejsza ryzyko serwisowe. Ale kilka rzeczy warto sprawdzić przed zakupem:
- Wartość rezydualna: za 3-5 lat rynek chińskich używanych EV w Polsce jest płytki. Szacuj RV ostrożnie: 40-45% wartości początkowej po 3 latach (vs 48-55% dla VW/Tesla).
- Cła UE: Xpeng podlega dodatkowym cłom UE - od X 2024 +7,3% na G6. To zostało wkalkulowane w cenę przez importera.
- Oprogramowanie: OTA aktualizacje regularnie, ale część funkcji XNGP wymaga aktywacji na polskim rynku - sprawdź aktualny status przy zakupie.
- Serwis: ok. 15+ punktow ASO w Polsce, głównie w dużych miastach. Mniej wygodny poza aglomeracjami niż VW czy Toyota.
Xpeng G6 to jeden z najciekawszych elektryków w segmencie kompaktowych SUV w Polsce - TCO 2 547 zł/mies jest wyraźnie niższe niż Tesla Model 3 (3 035 zł) i Skoda Enyaq (2 940 zł), przy lepszym wyposazeniu bazowym. G6 wygrywa z G9 o 754 zł/mies dzięki niższej cenie zakupu (o 60 000 zł) i lepszej efektywności energetycznej (16,7 vs 21 kWh/100km). G9 to inna kategoria - 7-osobowy premium SUV dla tych, co inaczej spojrzeliby na Audi Q8 e-tron. Sprawdź obie opcje w kalkulatorze TCO wpisując swoje km/rok i region. Dane: silnik RealTCO v4.0 kalkulatora CzymPojade (gotówka, G12 wallbox, 15 000 km/rok).
FAQ
Tak - Xpeng ma oficjalnych autoryzowanych dealerów z serwisem ASO w Polsce (Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław i inne większe miasta). Gwarancja 5 lat / 150 000 km, gwarancja baterii 8 lat / 160 000 km.
G6 ładuje DC do 270 kW (800V architektura). 10-80% baterię 87,5 kWh naładuje w ok. 21 minut przy odpowiednim szybkim DC ładowaniu. Na polskich stacjach Ionity (350 kW) lub Circle K (150 kW) osiąga realnie 150-200 kW.
OC+AC dla Xpeng G6 w Warszawie (35-50 lat, brak szkód): ok. 4 896 zł/rok (408 zł/mies wg silnika RealTCO v4.0). To porównywalnie z VW ID.3 (3 600-4 800 zł) i wyraźnie mniej niż Tesla Model 3 (ok. 6 132 zł/rok). Ceny ubezpieczeń chińskich marek stabilizują się wraz ze wzrostem liczby polis.
Liczby w artykule pochodzą z silnika TCO v4.0 opartego na danych TÜV/ADAC/URE, weryfikowanego na 412 testach i 644 modelach pojazdów. Masz uwagi merytoryczne?Napisz: kontakt@czympojade.pl