Xpeng G6 RWD LR kosztuje 164 900 zł, Tesla Model Y SR - 166 240 zł. Prawie ta sama cena wejscia, ale po 5 latach koszty calkowite rozchodza sie o 26 722 zł. Tesla wygrywa w Polsce dzieki jednej cyfrze: 51,5% wartosci rezydualnej po 5 latach wobec zaledwie 28% dla G6. W Niemczech wynik jest odwrotny - Xpeng wygrywa o 115 EUR/mies. Ten artykul tlumczy dlaczego.
Dane z RealTCO v4.0 - realna kalkulacja TCO z 2D-powierzchnia amortyzacji, zdarzeniowa konserwacja i stawkami rynkowymi. Zalozenia: gotowka, garaz + wallbox G12, 15 000 km/rok, 5 lat.
Specyfikacja techniczna - wersja do wersji
| Parametr | Xpeng G6 RWD LR | Tesla Model Y SR | Xpeng G6 AWD | Tesla Model Y LR AWD |
|---|---|---|---|---|
| Cena od (PLN) | 164 900 | 166 240 | 193 000 | 211 240 |
| Bateria (netto) | 87,5 kWh | ok. 60 kWh | 87,5 kWh | ok. 82 kWh |
| Zasieg WLTP | 570 km | 430 km | 520 km | 600 km |
| DC ladowanie max | 270 kW (800V) | 170 kW | 270 kW (800V) | 250 kW (SC) |
| Naped | RWD | RWD | AWD | AWD |
| Miejsca | 5 | 5 (opt. 7) | 5 | 5 (opt. 7) |
| Masa | 2 050 kg | ok. 1 900 kg | 2 200 kg | ok. 2 100 kg |
| Supercharger | Nie | TAK (SC V3/V4) | Nie | TAK (SC V3/V4) |
TCO 5 lat - wersja RWD: G6 vs Model Y SR
| Skladnik kosztu | Xpeng G6 RWD LR | Tesla Model Y SR |
|---|---|---|
| Cena zakupu | 164 900 zł | 166 240 zł |
| Wartosc rezydualna po 5 latach | 46 172 zł (28%) | 85 580 zł (51,5%) |
| Deprecjacja netto (5 lat) | 118 728 zł | 80 660 zł |
| Energia 5 lat (G12 + pub) | 2 818 zł | 2 721 zł |
| Ubezpieczenie OC+AC 5 lat | 19 966 zł (333 zł/mies) | 29 021 zł (484 zł/mies) |
| Serwis 5 lat | 3 605 zł (60 zł/mies) | 4 000 zł (67 zł/mies) |
| TCO miesieczne | 1 631 zł/mies | 1 186 zł/mies (Zwyciezca!) |
| TCO netto 5 lat | 97 877 zł | 71 155 zł |
Model Y SR oszczedza 445 zł/mies wzgledem G6 RWD LR przy prawie identycznej cenie zakupu (roznica zaledwie 1 340 zł). Przez 5 lat to 26 722 zł roznic. Klucz: wartosc rezydualna Tesli wynosi 51,5% ceny poczatkowej, podczas gdy Xpenga zaledwie 28%. To fundamentalna roznica w dojrzalosci marki na polskim rynku uzywanych EV.
TCO 5 lat - wersja AWD: G6 AWD vs Model Y LR AWD
| Skladnik kosztu | Xpeng G6 AWD | Tesla Model Y LR AWD |
|---|---|---|
| Cena zakupu | 193 000 zł | 211 240 zł |
| Wartosc rezydualna po 5 latach | 54 040 zł (28%) | 108 746 zł (51,5%) |
| Deprecjacja netto (5 lat) | 138 960 zł | 102 494 zł |
| Energia 5 lat (G12 + pub) | 2 966 zł | 2 818 zł |
| Ubezpieczenie OC+AC 5 lat | 22 462 zł (374 zł/mies) | 34 638 zł (577 zł/mies) |
| Serwis 5 lat | 3 605 zł (60 zł/mies) | 4 000 zł (67 zł/mies) |
| TCO miesieczne | 1 827 zł/mies | 1 345 zł/mies (Zwyciezca!) |
| TCO netto 5 lat | 109 630 zł | 80 693 zł |
Model Y LR AWD oszczedza 482 zł/mies wobec G6 AWD, mimo ze kosztuje o 18 240 zł wiecej. Po 5 latach roznica w TCO wynosi 28 937 zł. Tesla LR AWD ma takze wiekszy zasieg WLTP (600 km vs 520 km) i dostep do sieci Supercharger.
Wykres porownawczy - TCO miesiecznie (PLN)
Dlaczego wynik rozni sie miedzy Polska a Niemcami?
To pytanie jest sedno tego porownania. W Polsce Tesla wygrywa, w Niemczech Xpeng wygrywa. Przyczyna jest jedna: wartosc rezydualna.
| Aspekt | Polska (PL) | Niemcy (DE) |
|---|---|---|
| Cena G6 RWD LR | 164 900 zł | 39 900 EUR |
| Cena Model Y SR | 166 240 zł | 44 990 EUR |
| RV G6 po 5 latach (%) | 28% | 44% (17 704 EUR) |
| RV Model Y po 5 latach (%) | 51,5% | 42% (18 775 EUR) |
| Roznica cen (G6 vs Model Y) | G6 tanszy o 1 340 zł | G6 tanszy o 5 090 EUR |
| Zwyciezca TCO | Tesla (445 zł/mies) | Xpeng (115 EUR/mies) |
W Polsce rynek uzywanych chinskich EV jest plytki - mniejszy popyt na uzywane Xpengi oznacza nizsze ceny odsprzedazy. Tesla jest marka z silnym rynkiem wtornym globalnie, wlacznie z Polska - stare Modele Y sprzedaja sie dobrze. W Niemczech roznica w wartosci rezydualnej jest mniejsza (44% G6 vs 42% Model Y), ale G6 jest az o 5 090 EUR tanszy w zakupie, co decyduje o wyniku.
Kluczowy wniosek: jezeli masz zamiar sprzedac auto po 5 latach w Polsce, Tesla to lepsza decyzja finansowa. Jezeli planujesz uzytkowanie dluzej niz 7-8 lat lub sprzedac na rynku zachodnioeuropejskim - przewaga Xpeng (szybsze ladowanie 270 kW, wiekszy zasieg RWD) i nizsza cena zakupu zaczynaja miec wieksza wage.
Dla kogo Xpeng G6, dla kogo Tesla Model Y?
- Zalezy ci na szybkim ladowaniu DC (270 kW vs 170 kW)
- Czesto jedziesz trasy 400+ km i liczysz minuty na ladowarce
- Planujesz zatrzymac auto dluzej niz 7 lat
- Sprzedasz auto za granica lub nie zalezy ci na polskim RV
- Chcesz 570 km zasieg WLTP zamiast 430 km (wersja RWD)
- Budzet: Xpeng AWD (193 000 zł) vs Tesla LR AWD (211 240 zł) - 18 000 zł roznica
- Planujesz sprzedac auto po 3-5 latach w Polsce
- Cenisz dostep do sieci Supercharger (najgesciejsza siec szybkich ladowarek)
- Potrzebujesz 7 miejsc (opcja dla Model Y)
- Masz jasnosc co do wartosci przy odsprzedazy
- Chcesz Auto Pilot z najlepszymi mapami w Polsce
- TCO jest kluczowe - Model Y wygrywa o 445 zł/mies (RWD) lub 482 zł/mies (AWD)
Ubezpieczenie - duza roznica
Jedna z najwiekszych roznicy w codziennych kosztach jest ubezpieczenie OC+AC. Xpeng G6 RWD LR: 19 966 zł przez 5 lat (333 zł/mies). Tesla Model Y SR: 29 021 zł przez 5 lat (484 zł/mies). Roznica: 151 zł/mies na korzysc Xpeng. Wyjasnienie: Tesle czesciej kradn i maja drogi serwis AC - ubezpieczyciele to wliczaja w stawke.
W wersji AWD roznica jest jeszcze wyzsza: G6 AWD 22 462 zł (374 zł/mies), Model Y LR AWD 34 638 zł (577 zł/mies) - czyli 203 zł/mies roznic na korzysc G6. Paradoks: pomimo ze Xpeng jest chinskim autem z mniej dojrzalym polskim ASO, ubezpieczenie wychodzi taniej niz dla Tesli.
Xpeng G6 i Tesla Model Y to zupelnie inne propozycje wartosci na polskim rynku. Przy praktycznie tej samej cenie zakupu (164 900 vs 166 240 zł), Tesla Model Y SR kosztuje 445 zł/mies mniej w 5-letnim TCO dzieki dramatycznie lepszej wartosci rezydualnej (51,5% vs 28%). To 26 722 zł roznic na przestrzeni 5 lat. Xpeng G6 wygrywa natomiast ladowaniem DC (270 kW vs 170 kW), zasiegiem w wersji RWD (570 km vs 430 km) i nizszym ubezpieczeniem (333 vs 484 zł/mies). W Niemczech wynik sie odwraca - Xpeng G6 jest o 5 000 EUR tanszy w zakupie i wygrywa o 115 EUR/mies. Sprawdz swoj scenariusz w kalkulatorze TCO - wynik zalezny jest od planowanego okresu uzytkowania i rynku odsprzedazy.
FAQ
Xpeng G6 RWD LR ma zasieg WLTP 570 km wobec 430 km dla Modelu Y SR - roznica 140 km. W wersji AWD Model Y LR wygrywa zasiegiem: 600 km vs 520 km dla G6 AWD. G6 dodatkowo laduje szybciej DC: 270 kW (800V architektura) vs 170 kW dla Model Y SR lub 250 kW dla Model Y LR AWD przez Supercharger.
Tesla funkcjonuje na polskim rynku uzywanych aut od 2016 roku, ma szeroka rozpoznawalnosc i aktywny rynek wtorny. Xpeng pojawil sie oficjalnie w Polsce w 2025 roku - rynek uzywanych Xpengow jest bardzo plytki i kupujacy wymagaja wiekszego rabatu na ryzyko nieznanej marki. Szacowany RV G6 po 5 latach: ok. 28%. Dla Modelu Y: ok. 51,5%. To kolosalna roznica przekladajaca sie bezposrednio na miesieczny TCO.
Tak - Xpeng ma autoryzowanych dealerow w Polsce (Warszawa, Krakow, Trojmiasto i inne wieksze miasta). Gwarancja 5 lat / 150 000 km, gwarancja baterii 8 lat / 160 000 km. Siec serwisowa jest jednak znacznie mniejsza niz Tesli czy VW - w mniejszych miastach moze wymagac przejazdu do aglomeracji.
Liczby w artykule pochodzą z silnika TCO v4.0 opartego na danych TÜV/ADAC/URE, weryfikowanego na 412 testach i 644 modelach pojazdów. Masz uwagi merytoryczne?Napisz: kontakt@czympojade.pl